ANASAYFA KURUMSAL
KATEGORİLER
KURUMSAL

KURUMSAL

Betula  Mobilya olarak, bugüne kadar yaşam alanlarının en önemli parçalarını oluştururken  dikkate aldığımız ve ilke edindiğimiz, ‘’kaliteli yaşam’’ felsefemizi, değerlerimizi ve bilgi birikimimizi bütün çalışmalarımıza aynı titizlikle ve özenle taşıdık.

 

Betula  Mobilya' ya göre, mekânın ve yaşam alanlarının fiziksel özellikleriyle birlikte kültürel donanımı da bir bütün olarak ele  alınmalı. İnsanların yaşam alanları, yalnız temel gereksinimlerin  karşılandığı yer değil, insanların eğlendiği, dinlendiği, çalıştığı, hayatın anlamı için yeniden üretkenlik kazandığı ve bağlı kaldığı mekânlardır. Bu nedenle insanlarla iletişime, yeni fikirleri denemeye, mekânsal tatmine ve kalıcı olana odaklanıyoruz.

 

Bu anlayışın bizim için çıkış noktası, yaşama kültürünü üreten insana duyulan saygıdır. Betula Mobilya için insana duyulan saygı, insanı bilmek, insanı anlamak ve insan için çalışmaktır. Sadece bu çaba bile bize doğru olanı gösterir  ve yaşamın göstergesi olan bu değerler ışığında çalışmak ve üretmek bize büyük bir haz veriyor. 

  

Tam 11 Yıldır Gururla Hizmet vermekteyiz.
Anasayfa Kurumsal Ürünler Galeri Referanslar İletişim
Fabrika: Çilek Mah. Tırmıl San. Sit. 63103 Sk. No: 13/A Akdeniz/MERSİN
Showroom: Hürriyet Mah. 9.Cadde Pamuk Apt. No:1 Yenişehir/MERSİN
Telefon Fab: 0324 320 99 91 - Show: 0324 320 99 90
Faks: 0324 320 99 91
info@betulamobilya.com

BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.
betulamobilya.com.tr Copyright © Tüm Hakları Saklıdır.
design by CUKUROVA